FASCINUJÚCI svet hrdých Masajov

Fotopríbeh o obyčajnom živote neobyčajných ľudí …

1

December 2018

Kategória: Travel & Lifestyle

Masajovia, hrdí a slobodní kočovníci.

ĎAKUJEM, že ste mi ukázali váš svet.

Lúč svetla, ktorý prechádza malým otvorom strechy massajského domu.

Ivanka

Volám sa Ivanka Lapar a som srdcom cestovateľka. Pracovala som dlhé roky pre jedného z najväčších vydavateľov lifestylových časopisov v pozícii mediálnej manažérky a dlhé roky aj ako interiérová dizajnérka na mnohých zaujímavých projektoch. Na začiatku roku 2018 som sa pustila som sa do tvorby vlastného blogu o cestovaní, dizajne a užívaní si života.

Môj blog sa zrodil z vášne pre dokumentovanie toho, čo vidím a prežívam nielen na mojich cestách, ale aj v každodennom živote. Vytvorenie blogu a neustála inšpirácia k tvorbe kvalitného obsahu mení aj môj život. Som poctená, ak sa môžem o svoje zážitky podeliť s komunitou ľudí, ktorí milujú cestovanie a dizajn rovnako ako ja. Budem rada, ak vás môj blog bude inšpirovať, aby ste začali nie len snívať ale aj štýlovo a hlavne s otvoreným srdcom a dušou cestovať a spoznávať.

Ivanke môžete napísať na info@designbyivanka.com Viac o Ivanke nájdete tu …….O MNE

Aj ty máš svoj príbeh …

  Bola som vraj veľmi milé a usmievavé dieťa. S veľkými zelenými očami, účesom na chlapca a perfektným francúzskym “r” :-). Neobľubovala som škôlku, ani akcie v kolektíve. Radšej som trávila čas u babičky, jedla jej veľké parené buchty posypané makom a dedovu slanú...

Momentky – LISABON

Keď som v starom lisabonskom bare v štvrti Alfama počula nádherné tóny FADO, bola som unesená.
Fado znamená v preklade osud. Práve osudovosť, smútok, často pocit bezmocnosti, nenaplnenej lásky, či straty, sú témou melancholického spevu..

Ako si užiť Slovensko

Ako si dve baby užívali 14 dní babieho leta na Slovensku. O stretnutí v pravý čas, o spoločných zážitkoch, pochopení a povzbudení. Ponúkla som svojej anglickej priateľke Slovensko. A ona si ho zamilovala.