FASCINUJÚCI svet hrdých Masajov

Fotopríbeh o obyčajnom živote neobyčajných ľudí …

1

December 2018

Kategória: Travel & Lifestyle

Plánuješ cestu do Afriky a váhaš, či si zo sebou vziať drahú zrkadlovku?  Dnes nafotíš krásne fotky aj na mobilný telefón, no unikátny záber nosorožca v tvojej tesnej blízkosti, v detailnom rozlíšení, ti možno uverejní aj National Geografic:-). Ak teda vlastníš kvalitný foťák, určite ho zober so sebou. A foť ako ja, pre istotu vždy aj do mobilu. Prečítaj si o mojej Afrike viac a inšpiruj sa fotkami hrdých, farebne odetých Masajov. To stretnutie s inou kultúrou bolo fascinujúce.

ĎAKUJEM, že ste mi ukázali váš svet.

Lúč svetla, ktorý prechádza malým otvorom strechy massajského domu.

Ivanka

Volám sa Ivanka Lapar a som srdcom cestovateľka. Pracovala som dlhé roky pre jedného z najväčších vydavateľov lifestylových časopisov v pozícii mediálnej manažérky a dlhé roky aj ako interiérová dizajnérka na mnohých zaujímavých projektoch. Na začiatku roku 2018 som sa pustila som sa do tvorby vlastného blogu o cestovaní, dizajne a užívaní si života.

Môj blog sa zrodil z vášne pre dokumentovanie toho, čo vidím a prežívam nielen na mojich cestách, ale aj v každodennom živote. Vytvorenie blogu a neustála inšpirácia k tvorbe kvalitného obsahu mení aj môj život. Som poctená, ak sa môžem o svoje zážitky podeliť s komunitou ľudí, ktorí milujú cestovanie a dizajn rovnako ako ja. Budem rada, ak vás môj blog bude inšpirovať, aby ste začali nie len snívať ale aj štýlovo a hlavne s otvoreným srdcom a dušou cestovať a spoznávať.

Ivanke môžete napísať na info@designbyivanka.com Viac o Ivanke nájdete tu …….O MNE

Momentky – LISABON

Momentky – LISABON

Máš na portugalský Lisabon iba jeden deň? Nevadí. Vychutnaj si ho v duchu slow travellingu. Uvidíš, že aj menej dokáže byť niekedy viac. Sleduj ľudí, farebné fasády starých domov, ukryté námestia s krásnymi výhľadmi. Pokojne kráčaj a objavuj zašlú slávu mesta moreplavcov a dobyvateľov, ukryté detaily jeho dlhej histórie. A – osudové FADO – melancholický spev, ktorý je po generácie najtypickejším prejavom portugalského naturelu.