FASCINUJÚCI svet hrdých Masajov

Fotopríbeh o obyčajnom živote neobyčajných ľudí …

1

December 2018

Kategória: Travel & Lifestyle

Masajovia, hrdí a slobodní kočovníci.

ĎAKUJEM, že ste mi ukázali váš svet.

Lúč svetla, ktorý prechádza malým otvorom strechy massajského domu.

Ivanka

Volám sa Ivanka Lapar a som srdcom cestovateľka. Pracovala som dlhé roky pre jedného z najväčších vydavateľov lifestylových časopisov v pozícii mediálnej manažérky a dlhé roky aj ako interiérová dizajnérka na mnohých zaujímavých projektoch. Na začiatku roku 2018 som sa pustila som sa do tvorby vlastného blogu o cestovaní, dizajne a užívaní si života.

Môj blog sa zrodil z vášne pre dokumentovanie toho, čo vidím a prežívam nielen na mojich cestách, ale aj v každodennom živote. Vytvorenie blogu a neustála inšpirácia k tvorbe kvalitného obsahu mení aj môj život. Som poctená, ak sa môžem o svoje zážitky podeliť s komunitou ľudí, ktorí milujú cestovanie a dizajn rovnako ako ja. Budem rada, ak vás môj blog bude inšpirovať, aby ste začali nie len snívať ale aj štýlovo a hlavne s otvoreným srdcom a dušou cestovať a spoznávať.

Ivanke môžete napísať na info@designbyivanka.com Viac o Ivanke nájdete tu …….O MNE

Bali – neočakávaj, dýchaj a nájdi svoj vlastný raj

Keď sa všetko spojí, je načase pokľaknúť a poďakovať sa.                                                                                                            Elizabeth GilbertŽivot je ako polica na knihy. Netrpezlivo čaká, čo na ňu priložím. Viem, že raz sa...

Momentky – LISABON

Keď som v starom lisabonskom bare v štvrti Alfama počula nádherné tóny FADO, bola som unesená.
Fado znamená v preklade osud. Práve osudovosť, smútok, často pocit bezmocnosti, nenaplnenej lásky, či straty, sú témou melancholického spevu..