OPEN DOOR  Ivanka

 

 

VÁŠ fotopríbeh pre váš WEB

 

Keď som mala pred časom napísať pár viet o sebe, odrazu som bola zmätená. Môj život je predsa tak bohatý na zážitky a profesionálne skúsenosti. A tak som na stránku O MNE napísala všetko tak, ako mi to život prinášal. A tešila sa aká som šikovná.

Keď som si to prečítala už snáď po stý krát, došlo mi, že je to len sumár činností, ktoré sa stali, niekam ma nasmerovali a ten výsledok, to, kde som dnes – to je to podstatné.

Aj vám robí problém napísať pár slov o sebe?

Všetkých nás bavia príbehy, radi čítame o životoch iných, hľadáme svoje vzory. Často si neuvedomíme, že aj ten náš život, môže byť vzorom pre niekoho iného. A rovnako je to aj v podnikaní.

  • Chceli by ste, aby si o vás vaši klienti nemuseli zháňať informácie cez sociálne siete  a ani spovedať vašu konkurenciu?
  • Chceli by ste si s nimi virtuálne posedieť pri šálke kávy a predstaviť im seba a možno aj ľudí, ktorí sú súčasťou vášho tímu?
  • Chceli by ste mať krásnu prezentáciu na stránke –  O MNE?

 

Pootvorte dvere a predstavte seba prostredníctvom FOTOPRÍBEHU alebo rozhovoru.

Váš fotopríbeh nafotíme spolu na mieste, ktoré najlepšie odráža vás a vašu prácu. Tam, kde ste to vy a kde sa váš príbeh  stránky “O MNE” bude tvoriť prirodzene.

Bude to úprimné, uvoľnené, priateľské a milé.

 

Predstavte si, že pečiete koláče. O čom bude stránka O MNE? O koláčoch, o fotkách ako ich s láskou pečiete, o recepte na ten najlepší i o momentkách vašich detí či tortových priateľstvách… A práve to, čo vám spôsobuje iskričky v očiach, práve to chceme spoločne ukázať aj vášmu budúcemu klientovi. Lebo ho potrebujeme dostať na vašu stranu,  lebo aj on vás bude chcieť dostať na tú svoju.

 

Jednoducho, dobrý klient sa narodí z priateľstva a prostredníctvom vášho FOTOPRÍBEHu ho k vám pozveme.

 

 

ROZHOVOR pre váš WEB

Ďalšia skvelá možnosť, ktorá zaujímavou formou predstaví vás,  vašu prácu i záujmy.

Prečítajte si ROZHOVOR so ženou, ktorá je vzorom pre mnohých z nás.

 

Ak máte záujem o spoluprácu pri tvorbe fotopríbehu, či rozhovoru pre váš web,  prosím napíšte mi na ivankalapar@gmail.com

Ing. Eva Krčmáriková – so srdcom na dlani /part 1/

S Evkou Krčmárikovou sa poznám zopár rokov. Je expertom na stavebnú biológiu, venuje sa geomantii, zakladá krásne záhrady na princípe feng suej, maľuje, školí, radí v oblasti firemnej kultúry a robí prednášky. V jej zrekonštruovanom domčeku som sa ocitla len nedávno. Nie náhodou. Zaujímalo ma, ako odráža Evkinu osobnosť.