Travel & Life style

 

Žijeme v dobe ľahko dostupných informácií, ale zabúdame vnímať to, čo vidíme.

Moje príbehy sú postavené na pocitoch a emóciách. Ukážem Vám, ako aj z krátkych ciest vyťažiť pre seba maximum. Nemusíte sa naháňať. Užívajte si každý moment.  Cestujte pre radosť a objavujte iba toľko, koľko pre svoj posun potrebujete.

A ak vám počas cesty niečo “cvrnkne” do nosa, zodvihnite to.   Tak ako ja v článkoch LIFE STYLE. Ono z tých spadnutých “orieškov” vždy niečo múdre vypadne.

 

 

Bali – neočakávaj, dýchaj a nájdi svoj vlastný raj

Keď sa všetko spojí, je načase pokľaknúť a poďakovať sa.                                                                                                            Elizabeth GilbertŽivot je ako polica na knihy. Netrpezlivo čaká, čo na ňu priložím. Viem, že raz sa...

Momentky – LISABON

Keď som v starom lisabonskom bare v štvrti Alfama počula nádherné tóny FADO, bola som unesená.
Fado znamená v preklade osud. Práve osudovosť, smútok, často pocit bezmocnosti, nenaplnenej lásky, či straty, sú témou melancholického spevu..

Ako si užiť Slovensko

Ako si dve baby užívali 14 dní babieho leta na Slovensku. O stretnutí v pravý čas, o spoločných zážitkoch, pochopení a povzbudení. Ponúkla som svojej anglickej priateľke Slovensko. A ona si ho zamilovala.

Afrika

Slnko ktoré páli, savana, čierni domorodci a divoké zvieratá. Kniha, dokument … alebo filmový príbeh. Skutočný život v africkej džungli som si sama veľmi predstaviť nevedela.

Jedna neobyčajne kráľovská sobota

Prišla Adela a Viktor. Ľudia, ktorí cítia a rešpektujú. Snažia sa pomôcť, koľko je v ich silách. So srdcom a pokorou k tomu, čo vidia.
Tešili sa z miesta a prítomnej atmosféry. Ako my všetci. Priniesli dar, po akých tam túžia každý deň – ZÁŽITOK z príjemného stretnutia.